scorecardresearch

Ahmet Çakar'dan Arda ve Emre'ye; Sizler dokunulmaz değilsiniz!!

354 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 7 gün önce
DilTürkçe
Açıklama
Eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında Arda Turan, Emre Belözoğlu'na çok ağır sözlerle yüklendi.

"Bıçak kemiğe dayandı, söyledikleri insanlara batıyor"

"Arda Turan bir de utanmadan, basın mensuplarına 'Siz korkaksınız yazamazsınız' falan diyor. Bıçak kemiğe dayandı. Bu iki ismin yaptığı hareketler insanlara batıyor. Bana batıyorsa, Türkiye’deki milyonlarca genç insana da batıyordur."

"Arda, '100 kere milli oldum, Avrupa’nın önemli takımlarında oynadım, her yerde ıslıklanıyorum' diyor. Niye? Kendine bir sor. Sen, son derece kendini beğenmiş, burnu kaf dağında olan, bazı şeyleri itiraf etmekten korkan, sıkıştığında Allah’a sığınan, yolun sonuna gelmiş bir futbolcusun. Daha ötesi yok. Olsa söylerim."

"Ben Emre efendiye soruyorum. Hakem sarı kart gösteriyor. "Yazın" diyor. Ne oluyor kardeşim? Emre, yine klasik eller, kollar… Emre şeref tribünü tarafına "Yazın bunları "diyor. Emre’nin bu hareketini şeytani şekilde yorumlayabilirsin. Gözlemciye, basına ya da Göksel Gümüşdağ’a veriyor olabilir. Emre efendiye sesleniyorum. Yaşamadığın, yaşatmadığın rezillik kalmadı. Şimdi de "Yazın" diyorsun. Ne Arda, ne de Emre... Sizler dokunulmaz değilsiniz."
Etiketler